top of page
  • Obrázek autoraGood Guy

Tom's life: Mrd ve fitku


Asi tři týdny po Vánocích jsem se rozhodl, že bych chtěl nabrat nějakou tu svalovou hmotu a celkově se dát po zimě zpět do formy. Zašel jsem tedy do nedaleké posilky, kam jsem dřív čas od času chodíval, ale pracovní vytíženost mi nějaké pravidelné cvičení moc neumožňovala. Navíc odpoledne tam bylo vždy narváno a možná i to mě po těch pár vstupech odradilo.


Nicméně jsem se vrátil zpět. Ten den tam kupodivu narváno nebylo, maximálně 10 lidí na tak velký prostor, což byla paráda. Dal jsem si chvilku na pásu, poté další cviky a hodinka utekla opravdu rychle. Pokračoval bych dál, ale nechtěl jsem to přehnat. Přeci jen jsem cvičil po delší době a chtěl jsem se druhý den pohnout.


Zamířil jsem tedy do šatny a do sprchy. Už při vstupu jsem si všiml dvou celkem pohledných svalnatých kluků, co se mezi sebou bavili a vtipkovali o holkách. Jeden byl starší, asi kolem pětatřiceti, druhý mohl mít maximálně pětadvacet. Rychle jsem sundal propocené oblečení, popadl ručník a vydal se do sprchy.


Po chvilce jsem i přes hluk tekoucí vody slyšel zabouchnutí dveří a nabyl jsem pocitu, že je šatna a sprcha jen má. Kluci měli fakt parádní těla a v těsných slipech byla vidět i pěkná výbavička. Jak jsem tak přemýšlel nad jejich těly, ani mi nedošlo, že držím v ruce pěkně tvrdou kládu. Co teď s tím? Byl jsem dost nadržený na to, abych si honění nechal na doma. Navíc veřejné prostory mě vždycky vzrušovaly, takže jsem se rozhodl vyhonit si ho rovnou ve sprše.


Postupně jsem přidával na tempu a jelikož jsem pár dní necákal, během chvíle jsem začal cítit, jak to na mě jde. Připravoval jsem se, jak pořádně zcákám kachličky přede mnou, když v tom na mě někdo promluvil: „Zastav se, nadrženče!“


Cukl jsem s sebou a rychlostí blesku jsem popadl ručník, který jsem měl hned za sebou. Otočil jsem se a za mnou stál starší z dvojice borců, nad kterými jsem si honil péro. Na sobě měl pořád jen slipy, ale jejich obsah se několikanásobně zvýšil. Boule byla tak velká, až se mu samotný vršek slipů odtrhával od těla. Jeho pohled nebyl vůbec naštvaný, ale oči mu naopak svítily jak hvězdy a já poznal, že je tu někdo ještě nadrženější, jak já.


„Co?“ zmohl jsem se jen na jedno slovíčko, jak jsem byl v šoku.

„Co, co? Ty si nechceš pohrát?“ zeptal se mě.


Nevěděl jsem, co samou nadržeností říct, ale slov nebylo potřeba. Vzal mě za ruku a odtáhl mě do vedlejší místnosti, kde byla ještě jedna uzamykatelná sprcha spojená se záchodem. Ručník jsem upustil hned za dveřmi, péro stálo jak nikdy a on vytáhl svůj masivní klacek konečně ven.


Na koulích a kolem celého penisu měl dva cock ringy, takže ho měl pěkně žilnatého, tak se mi to líbí. Zajímalo mě, jestli tak i cvičil nebo si tohle všechno nasadil až po, ale neměl jsem odvahu se zeptat. Jediné, co mě zajímalo, bylo to, abych už konečně měl jeho péro v puse.


Začali jsme se líbat a po prvních pár polibcích jsem věděl, že líbá opravdu božsky. To je snad sen, pomyslel jsem si. Nadrženost ale volala, a proto jsem poklekl a pustil se do práce. Lehce jsem mu dráždil jazykem obrovský žalud a pomalinku projížděl až ke kořenu a koulím.


Když jsem mu sál koule, při každém pohybu zasténal, jelikož saní koulí s cock ringem dělalo své. Chutnal skvěle a nemohl jsem se ho nabažit. Sotva jsem však udělal pár větších pohybů, ucítil jsem, jak mi krkem doslova tryská horká mrdka. Nenechal jsem si ujít jedinou kapku.


Jeho péro ale pořád stálo. Viděl, jak jsem v rozpacích a proto se dal do vysvětlování: „Jedno kolo mi nestačí, zvládnu klidně dvě a když se budeš snažit, tak i tři.“


Byl jsem samou radostí bez sebe. I když jsem měl dříve několik náročných partnerů, ještě nikdy se mi toto nestalo.


Můj rozkrok se začal ozývat čím dál víc a já se potřeboval už udělat. Chtěl jsem svého pozorovatele využít na maximum a tak jsem mu nabídl svoji díru. Ačkoliv se v análu moc nevyžívám a jsem spíše aktivní, musel jsem to vyzkoušet.


Byl připravený a z tašky hned vytáhl tubičku s gelem, kterým mě i sebe promazal. Tentokrát si klekl on a mezitím, co mě pomalu roztahoval prsty, si mě krásně pokuřoval. Samozřejmě na jedničku. Za chvíli bych se udělal, ale ještě jsem nechtěl, a proto jsem dal pokyn, aby mi díru roztáhl i jeho pták.


Ze začátku to bolelo, protože byl fakt dobře obdařený, ale s dalšími přírazy jsem si na něj začal zvykat a sám jsem na něj narážel ještě víc. Nemohl jsem se ho nabažit, byl ve mně až po kořen a já stále neměl dost.


V tom nejlepším mi stačily dva pohyby rukou, abych cákal jak nikdy. Ležel na zemi a já seděl na něm, mrdka lítala kolem nás a krásně jsem mu ohodil i jeho tmavé vousy. Ani on na nic nečekal a bez varování to začal do mě pumpoval. Byl jsem ho plný ze všech stran. Mrdky měl opravdu požehnaně a já si v tom liboval.


Začali jsme se líbat, on byl pořád ve mně a já chtěl, aby to nikdy neskončilo. Po chvíli si mne ještě posunul, do pusy si vzal moje péro, které bylo ještě od semene a celé ho vysál.


„Přeci jim to tu nenecháme,“ řekl a mrkl na mě. Pak už jsme odemkli, oblékli jsme se a předali si na sebe kontakt. Krátký polibek a každý jsme se vydali svým směrem.


Jmenoval se Kuba. Od té doby jsme se viděli už několikrát a vždy to stálo za to, ale o tom zase příště.

656 zobrazení2 komentáře

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

2件のコメント


romek.h
romek.h
2月08日

hezke rychle divoke


いいね!
Good Guy
Good Guy
3月03日
返信先

Stejně jako autor .-)

いいね!
bottom of page