top of page
  • Obrázek autoraGood Guy

Tom's life: Trojka ze šuplíku


Po vydařené cestě jsme přijeli do čtvrti plné nově postavených bytových domů. Vystoupili jsme z auta, vešli do jednoho z vchodů a výtahem dojeli až do jedenáctého patra, kde Kuba odemknul dveře od jeho bytu. 


„Wow,“ řekl jsem, když jsem vstoupil do prosluněného bytu, který byl vybavený stylovým nábytkem. 

„Bydlím tu jen chvíli, ještě to tady postupně vybavuju,“ vysvětlil Kuba. 


„Nemáš žízeň?“ zeptal se a já jen s úsměvem na rtech odpověděl: „Myslíš, že tvé mrdky bylo v mých ústech tak málo, abych potřeboval ještě vodu?“ 


Začal se smát, přišel za mnou a políbil mě. Nedokážu ani popsat, jaký pocit jsem v tu chvíli měl. Byl jsem nervózní, ale zároveň mi připadalo, jako bychom se znali už dlouho. 


Chystal jsem se usadit do obývacího pokoje na koženou sedačku, když v tom na mě Kuba zavolal, ať jdu za ním. 


Byt měl opravdu velký, takže jsem nevěděl, kam odběhl. Našel jsem ho v ložnici. Během té chvilky se stihl převléct do domácího, tedy pokud se tomu tak dá říkat. Klečící, oblečený v bílých jocksech, čekal připravený na posteli. 


Chvilku jsem si vychutnával ten slastný pohled na horu svalů, která přede mnou čeká, až se jí dotknu. Božský pohled! Přišel jsem blíž a začal jemně hladit jeho tělo. Okamžitě mu vzrušením naskočila husí kůže. 


„Minule jsi odcházel s rozmrdanou dírou ty, dnes chci, abys zničil tu moji.“ 


Je mi potěšením!


Začal jsem se ho dotýkat intenzivněji. Jeho péro stálo tak pevně, že by trocha pohonění způsobila další explozi. Tu jsem si však zakázal, byla by škoda, aby to všechno vystříkal hned na začátku. Dál jsem si proto hrál především s jeho dírou. Jazykem jsem mu ji projížděl tak, že se jeho vzdechy nadržeností stupňovali. Poznal jsem, že je čas na roztažení mými prsty. 


Postupně jsem přidával jeden prst za druhým, až jsem v něm měl všechny čtyři prsty. 


„Wow,“ řekl jsem ten den už podruhé. 


Jeho díra se mi tak poddala, že bychom si mohli užívat pořádný fist. Na ten jsme ale nebyli připraveni ani samotnou nadržeností nebyl čas.


V klacku mi už neskutečně cukalo, sám Kuba mě už prosil, ať ho netrápím a narvu mu ho do díry. Tohle fakt miluju. Svalnatej sexy trenér, kterého bych se bál za běžných okolností pomalu pozdravit, mě teď prosí, ať mu vymrdám díru. Z té hory svalů je teď jen malinká dušička, která netouží po ničem jiném než po mém péru.


Pomalu jsem do něj začal vjíždět. Nebyl to problém, jelikož jsem v něm měl ještě před chvílí skoro celou ruku, ale i tak to byla pro nás oba neskutečná slast. Z pomalého tempa jsem začal přirážet rychleji a rychleji, až jsem dosáhl takové rychlosti, že měl díru roztaženou jak zlobivá děvka. Dával jsem si pauzy, abych se hned neudělal a abych si užil pohled na jeho díru. Měnili jsme strany, pozice. Chvilku mě kouřil a pak jsem byl zase v něm. Nechtěl jsem, aby toto někdy skončilo.


„Myslíš, že se mi tam vejdou dva?“ překvapil mě svou otázkou Kuba. 


Je pravda, že ji měl už solidně roztaženou, ale jak to myslí? Jak jako dva? 


Na to vytáhl ze šuplíku velký černý dildo. 


„Zkus mi ho tam taky narvat,“ poprosil mě a já v samotném úžasu souhlasil. 


Malý moment to trvalo, ale po pár pokusech mu do díry zajel společně s mým pérem. Řval nadržeností, já snad největším vzrušením v životě. Oba dva jsme věděli, že tohle bude mít brzy následky. 


Stačilo pár přírazů a horká Kubova mrdka stříkala na jeho tělo i postel. Teď nastal můj čas. Začal jsem do něj bušit ještě víc, že jeho vzdechy rozhodně nezůstávaly mezi stěnami jeho ložnice. Vytáhl jsem černého kámoše a solidně jsem mu naplnil díru.


Když už jsme po dlouhém výkonu oba dva oddychovali, zeptal jsem se ho, jestli má schovaná ještě nějaká kouzla v šuplíku. 


„Myslím, že se budeš ještě divit,“ odpověděl mi a já tušil, že to s ním bude ještě hodně zajímavé. 

271 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

댓글


bottom of page