top of page
  • Obrázek autoraGood Guy

Tom's life: Osobní trenér mrdu


Uteklo pár dnů a na posilku jsem se chtěl opět vykašlat, ale poslední zážitek s Kubou ve mně probudil touhu navštěvovat ji nadále. Přeci jen, kdo může říct, že si to rozdal s cizím a luxusním borcem přímo v prostoru fitka? Už jen při vzpomínce na jeho doteky se mi začalo stavět péro. Nečekal jsem dlouho a asi po týdnu jsem se s Kubou spojil a domluvili jsme se na společném cvičení na místě činu.


Jak jsem později zjistil, Kuba je nejen nadaný vymrdávač mé díry, ale i šikovný trenér. Věnoval se mi tedy celou dobu a podrobně vysvětloval, co bude pro mě nejvhodnější a jaký cvik naopak vynechat, protože mi nepomůžou. Díky tomu mě cvičení začalo bavit ještě více. Nešetřil mě, ale zároveň mě nechtěl za každou cenu zničit.


Po tréninku jsem tak měl ještě dostatek energie na další aktivity. Samozřejmě jsme se přesunuli do šatny, vysvlékli se a dali společnou sprchu. Jen tentokrát ten celkem malý prostor šatny obsadila docela početná skupinka chlapů, kteří si oblíbili cvičení v odpoledním čase. Neměli jsme tedy prostor divočit jak minule, ale péra naše vzájemné sympatie docela slušně prozrazovala.


Ve sprše jsem ucítil, jak se mě dotýká a projíždí mi jeho klackem po těle. Tělo měl krásně vypracované a jeho péro bylo opět luxusně žilnaté a ozdobené cockringy. Až později se přiznal, že měl koule podvázané i během našeho cvičení, což mě vzrušilo, ale bylo možná lepší, že mi to řekl až později, protože by mohlo snadno dojít k nehodě v mých kalhotách.


Potřeboval jsem ho ochutnat, ale parta borců se stále neměla k odchodu a ze šatny byly stále slyšet jejich hlasy. I tak došlo alespoň na pár vášnivých polibků. 


„Musíme jít jinam,“ řekl mi, zastavil vodu a začal se utírat osuškou. 

„Jenže kam?“ zeptal jsem se, jelikož u sebe doma jsem zrovna neměl pořádek na to, abych si pozval hosta. 

„Zajdeme ke mně, na kafe,“ prohodil a šibalsky zamrkal. Bylo jasné, že se toto kafe bez smetany neobejde.


Krátce na to jsme opustili fitko a nasedli do jeho poměrně luxusního auta. Usedl jsem na místo spolujezdce, připoutal se a přemýšlel, jak to u něj bude asi vypadat a co všechno budeme provádět. 


Musím přiznat, že jsem měl částečně i strach, přeci jen jsme se viděli jednou a už sedím v jeho autě a veze mě na neznámé místo. Na tyto myšlenky jsem ale brzy zapomněl. Měl jsem před sebou krásného, holohlavého a vousatého frajera, kterému stálo péro i v průběhu cesty. Nemohl jsem z něj spustit oči, to byl snad jen sen! Ale nebyl…


Nebudu lhát, že jsem celou cestu čekal, až přijdeme k němu a tam si to rozdáme. Ani on nechtěl čekat, a proto se mě po chvíli zeptal, jestli nechci zjistit, jak chutná jeho péro v autě. 


Jasně, že jsem neváhal, nahnul jsem se blíž a vysvobodil jeho péro z upnutých jeansů. Začal jsem mu ho honit a po chvíli jsem se naklonil ještě blíž, abych ochutnal. Chutnal božsky. Stačila chvilka dráždění a jeho klacek začal s sebou cukat. 


„Jestli budeš pokračovat tímto tempem, uhasím brzo tvojí žízeň,“ varoval mě, ale já byl připravený. 


Jazykem jsem ho dráždil dál, protože toto lízátko se mi zatraceně líbilo. Netrvalo dlouho, jeho vzdechy narůstaly a krkem mi začala tryskat jeho bílá tekutina. Bylo jí požehnaně, takže jsem měl co dělat, abych to všechno ustál. 


Nechtěl jsem mu ale nechat v autě nepořádek, a proto jsem všechen ten „bordel“ pěkně vysál do poslední kapky. 


„Ty jsi ale pěkný rošťák, takhle mě vyždímat už po cestě,“ řekl mi s úsměvem.


Už z minula vím, že mu jedno kolo nestačilo, zeptal jsem se tedy, jestli budeme pokračovat u něj doma.


„Samozřejmě, přeci tě v tom nenechám samotného,“ řekl a projel mi rukou po rozkroku.


Zajímá vás, jak naše cesta dopadla? A jak vlastně Kuba žije? Pokud ano, neváhejte psát, jak se vám příběh líbí a jestli chcete pokračování.

324 zobrazení1 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

BadGuy: Zmrd

1 commento


romek.h
romek.h
19 mar

moc hezké a myslím že nejsem sám kdo chce poračovaní DĚKUJI

Mi piace
bottom of page