• Good Guy

PF 2021


Milí přátelé, příznivci a čtenáři,


rok 2020 se chýlí ke svému závěru. Rok, který přinesl víc starostí, než radostí a který se nesmazatelně zapíše do kroniky životů nás všech. Rok, po kterém už svět nebude nikdy jako dřív. Stejně tak jako 11.září 2001 změnilo svět, tak pandemie covidu způsobí to samé a v mnohem větší míře.


Pro mě osobně představuje zejména jeho druhá polovina velmi náročné období plné osobních ztrát, řešení nekonečných problémů a dobu plnou útrap. Ve všem tom marastu jsem ale našel světlý bod.


Moje knížka Láska je odpověď! byla jednoznačným úspěchem tohoto roku. Přes všechny klacky pod nohama naházených závistivci a zakomplexovanými jedinci se podařilo vybrat peníze a knihu vydat. Přestože nezbyly peníze na profesionální distribuci, příběh si našel své čtenáře a dvě třetiny nákladu už jsou pryč. Z toho jsem moc šťastný a Vám, čtenářům, z celého srdce děkuji.


Co se týká knížky, chystám dvě překvapení, ale o tom někdy příště :-)


Druhým úspěšným počinem bylo vydání kalendáře na rok 2021 s Ondrovými kresbami. Přestože se domnívám, že jde o unikátní výtvarný projekt, který nemá ve světě obdoby, zájem o kalendář ve větší míře projevili za velkou louží, než v domácím rybníčku. Většina nákladu se prodala do USA a udělala Ondrovi skvělou reklamu.


Pokud má někdo zájem, na skladě je poslední výtisk :-)


Milí čtenáři, děkuji Vám za přízeň a za zájem o mé psaní. Věřím, že Vám dělá tolik radosti jako mě. Do nového roku Vám přeji pevné zdraví, málo starostí, hodně radostí, mějte se rádi a statečně vykročte vstříc novým zítřkům. Však ono to nějak dopadne. :-)


Přeju vám šťastný nový rok 2021, váš Good Guy

85 zobrazení1 komentář
Přihlásit se k odběru nových povídek