• Good Guy

Mým čtenářům (4)


Milí přátelé, příznivci a čtenáři,

velmi vás zdravím a mám radost, že se opět můžeme setkat, aspoň takto na dálku, prostřednictvím mého článku.


Předně vám chci poděkovat, protože počet návštěvníků stoupá a prodlužuje se doba strávená čtením povídek. Je to důkaz, že vás to tady baví a to je prostě super. Díky!


Co je nového?


Mám pro vás remake jedné starší povídky. Je vtipná, trochu nadsazená a i po letech ve mně vyvolává úsměv. Tématicky se odlišuje, od toho, co normálně píšu. Název je jednoznačný. Výprask.


A co dál? V létě jsem otáčel list kalendáře s kresbami od Sherwina a posteskl jsem si, co budu mít v kuchyni na stěně příští rok? A tak se zrodil nápad na nový kalendář pro rok 2021. Oslovil jsem několik umělců a sondoval, kdo z nich mě s tímhle nápadem pošle někam. A našel se ONDRA, který se zápalem a nadšením, po přečtení knížky, vytvořil ve velmi krátké době unikátní sérii naprosto suprových kreseb. Téma "Láska je odpověď!" zpracovává volně a s velkou fantazií. Od první ukázky jsem věděl, že je to ono! 


Přátelé, kalendář se povedlo realizovat a já vám garantuji, že nikde nic podobného nenajdete. Jsem moc vděčný, za tu příjemnou tvůrčí energii, která se kolem Lásky točí a víří od začátku projektu - při mém psaní, Sherwinově a teď i Ondrově kreslení. 


Podívejte se do e-shopu a řekněte, jestli mám pravdu nebo ne :-)


Přeju vám krásné dny, váš Good Guy

135 zobrazení0 komentář
Přihlásit se k odběru nových povídek