• Good Guy

Mým čtenářům (2)


Good Guy

Milí přátelé, příznivci a čtenáři,

svět se pomalu dostává do normálu, což bohužel často znamená návrat k neurotickému kmitání, chaosu, spěchu a neklidu. Pevně věřím, že většina z nás to takhle už nechce a k tomu chci přispět i já, na tomto webu.


Průměrná doba strávená na stránkách Good Guy se prodlužuje a překonala už devět minut. To jsou krásné výsledky a je vidět, že si čas pro chvíle pohody umíte najít. Díky za to!


Co je nového? Chci upozornit na ojedinělý počin - vznik první české databáze duhových knih, tedy literatury s LGBT tématikou. Mají ho na svědomí manželé Holmovi, kteří v současnosti žijí a pracují ve Švédsku. Databázi najdete na stránkách https://dkdb.cz/ (dole pod článkem připojuji proklik s logem). Díky moc!


Dům Světla, který se neúnavně zabývá prevencí HIV a nabízí testování zdarma pro všechny zájemce, nyní nově vybírá na vybavení ordinace. Jde o přístroj pro uchování odebraných vzorků. Prosím, přispějte také, jde o dobrou věc, která se někdy může hodit každému z nás. Více o kampani na stránkách HIT HIT.


Co pro vás chystám já? S Michalem jsme dokončili sérii Na statku, která se čtvrtým dílem rozloučí. Pokračování se dočká Call boy, na kterém ve chvílích volna pracuji. Kdo rád píše a chce publikovat, ať se neváhá ozvat, místa je tu dost.


Přeju vám krásné dny, váš Good Guy
154 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

PF 2021

Přihlásit se k odběru nových povídek