top of page
  • Obrázek autoraGood Guy

Kdo se bojí, nesmí na Grindr (5)V e-shopu s těly a údy, zvaném Grindr, je nutné počítat s celou řadou odmítnutí a ignorací. Uživatel, prahnoucí po seznámení, si to za žádných okolností nesmí brát osobně. Drtivá část osazenstva totiž žije v naprosto nereálných představách, kdy se shání pohádkový princ na bílém koni. Měl by vypadat jako filmová nebo youtuberská hvězda, měl by mít obří ocas a v posteli předvádět Kamasútra performanci.


Grindr snění

“Nějaký pěkný aktiv s fajn kládou, co hodně stříká?” našel jsem nedávno napsáno v jednom z profilů. Tento status v jedné větě dokonale vystihuje blouznivé snění jednoho šestadvacetiletého mladíka. Nutno dodat, že není ve svých představách osamocen. Takových podobných jsou na Grindru tisíce. Realita je úplně někde jinde a pravděpodobnost, že najdu a zrealizuji něco s tou “fajn kládou, co hodně stříká”, se limitně blíží nule. Slovy klasika.


Mimochodem je velmi zajímavé, že aktivů (jak se správně světově říká Top) je na Grindru menšina, zatímco chtiví a nadržení pasivové (Bottom) jsou v převaze. Versatilové jsou často diskriminováni, dokonce se nezřídka setkávám s názorem, že versatil je méněcenný, než pravověrný top a má se za to, že není tak výkonný, rozuměj neumí pořádně šukat. Což je podle mě absurdita na ntou a jen to dokládá, v jakém iluzorním světě někteří Grindr boys a men žijou.


Nedávno jsem četl názor, že versatilové jsou jen převlečení pasivové a že nic takového jako člověk, který si někdy rád zapíchá a jindy nastaví díru prakticky neexistuje. Takovým nesmyslům je možné se akorát tak od srdce zasmát a závidím autorovi takových proklamací jeho jistotu v takto kategorických tvrzeních.

Když už se prokoušete úvodní konverzací a nejste zablokováni hned zpočátku, zdaleka není vyhráno. Na lámání chleba teprve dojde. Vzájemné představy o společném sexu se můžou výrazně lišit a také se tak děje. Někomu stačí pohonit někde v autě, jiný zase preferuje kuřbu na záchodech obchodního centra. Časté jsou také požadavky na rozličné scénáře - “znásilnění v parku” nebo oblíbený “sex bez keců” (přijdeš, zavřou se dveře, svlíkneš se a já zakleknu).


Jednou mě naháněl jeden týpek, když jsem Grindr zapnul při obědě v Ikea. Byl tam taky, což bylo samo o sobě vzrušující, ale strašidelné zároveň. Já jeho nikde neviděl, on mě ano. Mezi sousty masových koulí jsme si vyměnili fotky, chtěl mě kouřit na záchodech. Podle očekávání vypadal příšerně, trochu jako drogový dealer nebo hodně opotřebovaný stavební dělník. Nic proti stavebním dělníkům, někteří jsou fakt sexy!


V tom okamžiku nastává fáze ústup! Naprostá většina profilů už pak neodpoví, někdy přijde zablokování. Jen promile uživatelů je schopna a ochotna upřímně a férově odpovědět. Já mu napsal, že “sorry, jsem na mladší”. Což není úplně pravda, protože kdyby vypadal líp, nechal bych se možná na ten záchod vylákat. Ale aspoň bylo jasno. Na tomto místě dodávám, že někomu je jedno, kdo ho vykouří, hlavně, když se tak stane. Mě ne.


Fotky

O fotkách bych mohl napsat celý díl. Mám vypozorováno, že podle kvality fotek lze velmi dobře posoudit koho máme na druhé straně. Není to jen o tom, v jakém úhlu se kdo natočí při koupelnovým selfíčku, ale o jakési celkové estetické úrovni snímků.


Mám vyzkoušeno, že ti kdo posílají takové ty potemnělé záběry, kde se v pozadí válí hromada bordelu nebo se fotí z divných, nepřirozených úhlů, nebývají přitažliví, fyzicky ani duševně. Často taky něco skrývají nebo se stydí a mají hromadu komplexů. Naopak čisté, jasné fotky z hezkého prostředí, ideálně při nějaké běžné činnosti dokládají i jakousi vnitřní čistotu Grindr protějšku. Ovšem pozor, musím dodat, že ty fotky mají být přirozené. Umělých iluzí dokonalosti je plný Instagram.


Výměna intimních fotek patří dnes k rutině. Je to jakási meta, určité vyvrcholení vzájemné komunikace. Dosažení bodu zlomu. V momentě, kdy si prohodíte fotky péra, valný počet komunikací končí nebo vyšumí. Většině lidí totiž stačí právě to! Dostat z vás fotky, možná se u nich udělat a celý zájem o seznámení jde k ledu. Někteří chlapci a chlapi si s vámi ještě barvitě vylíčí, co všechno spolu budete dělat, ale jde jen o stimul k jejich vlastní masturbaci. Reálně k ničemu nikdy nedojde.


Dalším problémem je, když se vám ten druhý ocas fakt nelíbí a to nemluvím o velikosti, to je kapitola sama o sobě. Kdo z vás má koule na to říct druhému chlapovi, že má hnusné péro? Ach ano, to prostě nejde. Je to tak citlivé, že si to netroufnou otevřeně napsat ani ti nejotrlejší Grindr cynici. Co kdyby se to pak někdy stalo jim? Unesla by to mužská ješitnost?


Nevábný úd je tedy tabu a proto taková komunikace většinou končí odmlčením, vyšuměním do ztracena nebo odložením na příště.


Když to dneska shrnu - odmítnutí si neberte osobně, moc si od ničeho neslibujte, protože pamatujte na základní Grindr pravidlo: většina neříká, co si myslí a nedělá, co říká! Navíc husté řadě chlapců a chlapů se znelíbíte třeba jen kvůli tomu, že máte moc dlouhé vlasy, nebo jezdíte v levným autě nebo máte ťupku na prdeli. Vůbec nemá cenu se vzrušovat a ztrácet kvůli tomu sebevědomí.


Grindr Guy


409 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page